19
Sal, Eki
30 Yeni Haber

Hastane Skandalı Banyoda Ortaya Çıktı

Hastane Skandalı Banyoda Ortaya Çıktı

Gündem

İstanbul’un Çamlıca semtinde bulunan E. Hastanesi’nde yaşanan skandal banyoda ortaya çıktı. Ü.A ismi kadın 13 haftalık hamileydi. Ancak gittiği doktor kontrolünde bebeğini kaybettiği tespit edildi. Bunun üzerine hastane kürtaj işlemini gerçekleştiren kadın evinde fenalaşması sonrasında alındı söylenen bebeğin kürtaj sırasında alınmadığını gördü. Kusan kadın rahminden düşen cenini görünce hayatının şokunu yaşadı.

Hastane İddiayı Reddetti

Cenini görerek şok yaşayan kadın hastaneyi arayarak durumun gerçeğini öğrenmek istedi. Ancak kürtaj işlemini gerçekleştiren kadın doktoruna ulaşamadı. Doktorun asistanı ise düşenin cenin olmayacağını ifade ederek kadını geçiştir. Bunun üzerine çift evlerine bir 112’yi arayarak yardım istedi. Bu sırada gelen ekipler kadını ve düşen parçayı inceleyerek cenin olduğuna karar verdi.

Savcı İnceleme Yaptı

Sağlık ekiplerinin polise haber vermelerini söylemesi üzerine çift polise durumu bildirdi. Eve savcıda geldi ve cenini inceledi. Daha sonra ise cenin hastane morguna kaldırıldı. Çift olayın takipçisi olmaya karar verdi. Bu sebeple hastane hakkında işlem başlatıldı.

İlginizi Çekebilir