21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Genç Kız Kendini Ranzaya Astı

Genç Kız Kendini Ranzaya Astı

Gündem

Basında her geçen gün yayılan genç ve öğrenci intiharlarından biri bugün İzmir Dikili'den geldi. Lise öğrencisi 17 yaşındaki G.B.B odasındaki ranzaya kendini asarak intihar etti.

Acı Olay

Yaşamının baharında olan ve henüz 17 yaşında olan 9. sınıf öğrencisi İzmir Dikili Salimbey mahallesinde yaşanan acı olay kızının okula saatinin yaklaşması ile annenin kızın odasına gitmesi ile fark edildi.

Kızının asılı halini gören annenin feryatları üzerine odaya gelen baba da korkunç olayla karşılaşan baba hemen mutfaktan bıçak alarak kızını kurtarmak için asılı ipi kesti. Olayın sağlık ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekiplerin yaptığı kontrolde kızın öldüğü anlaşılarak ailesine bilgi verildi.

Otopsi raporunun hazırlanması savcılık incelenmesi sonrası Adli Tıp Kurumuna gönderilirken konu ile alakalı Emniyet müdürlüğü soruşturma başlattı. Acı haber üzerine olay yerine akın eden sınıf arkadaşları ve mahalleliler acılı aileyi teskin etmeye çalışsalar da annenin feryadları ve ağıtları herkesin yüreğini yaktı. Adli tıp rapor sonucu ve Emniyet Müdürlüğü soruşturması sonuçları ivedilikle başladı.

İlginizi Çekebilir