20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Genç Kadın Nişanlısını Öldürdü

Genç Kadın Nişanlısını Öldürdü

Gündem

Eskişehir’de yaşayan genç bir kadın “Nişanı atacağım” diyen nişanlısını öldürdü. Eskişehir’de bir süredir kendisinden haber alınamayan Emrah Öztürk’ün (28) yakınları durumu polise bildirdi. Öztürk’ün nişanlısı jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Genç kadın ifadesinde nişanlısı ile sorunlar yaşadığını ve nişanlısının nişanı atacağını söylediği için Öztürk’ü öldürdüğünü itiraf etti.

Eskişehir’in Ihlamurkent Mahallesinde yaşayan Emrah Öztürk’ten haber alamayan yakınlarının polise başvurmasıyla ortaya çıkan olayda polis soruşturma başlattı. Polis, Öztürk’ün en son görüştüğü kişileri araştırması sırasında Kars’tan gelen nişanlısı Zehra A’nın (22) ifadesini aldı.

İtiraf Etti

Polisin yaptığı soruşturma ve incelemeler sonrasında Zehra A. Antalya’ya kaçmak üzereyken polis ve jandarma ekiplerinin işbirliği ile düzenlenen operasyonda yakalanarak gözaltına alındı. Zehra A. İfadesinde nişanlısı Öztürk ile aralarında sorunlar olduğunu ve nişanı atmak istediği için ormanlık alanda öldürdüğünü itiraf etti.

Mobese, güvenlik kameraları ve işyerlerine ait kameraları inceleyen polis ekipleri Eskişehir – Seyitgazi karayolunda çiftin ormanlık alana girdiğini fakat Zehra A’nın yalnız ayrıldığını tespit etti. Öztürk’e yapılan otopsi sonucunda 8 bıçak darbesi aldığı ve boğazının kesildiği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir