18
Pzt, Eki
33 Yeni Haber

Genç Anneye Ormanda 8 Saat İşkence Dehşeti

Genç Anneye Ormanda 8 Saat İşkence Dehşeti

Gündem

2 çocuk annesi Ceylan Y, eşinden boşanmak isteyince işkenceye maruz kaldı. 25 yaşındaki genç anne, eşi ve eşinin kardeşleri tarafından ormana götürülerek işkenceye uğratıldı. Karısını biber gazı ve elektroşok cihazıyla kaçıran adam ve bir kardeşi gözaltına alındı.

Ölümle Tehdit Ettiler

Yaşadıklarını dehşetle anlatan genç kadın, annesinin yanından darp edilerek zorla orman evine götürüldüğünü anlattı. Ceylan Y, "Araca zorla bindirildim ve araçta elektroşok ve dayağa maruz kaldım. Ardından orman evine götürüldüm ve bizde boşanma olmaz seni öldürürüz diye tehdit ettiler dedi. Eşi ve kardeşlerinin kendisine 8 saat boyunca sürekli işkence ettiklerini söyleyen kadın, hepsinden şikayetçi olduğunu belirtti.

Annemi De Darp Ettiler

Canan Yıldırım, konuşmalarında annesinin de darp edildiğini söyledi. Araçta bulunan cihaz sayesinde bulunduğunu belirten genç kadının yüzü gözü paramparçaydı. Öte yandan vicdansız koca Ersin Y. ve ailesi, mahkemeye sevkedildi. Kamera görüntülerine göre şüpheli olan Sait Y., Ali Y. ve Dilek Y. adli kontrol denetimiyle serbest bırakılırken şüpheli koca Ersin Y. ve kardeşi Burhan Y. ise tutuklandı.

İlginizi Çekebilir