28
Prş, Eki
26 Yeni Haber

Fatih Terim Karantina Sonrası Değişiyor

Fatih Terim Karantina Sonrası Değişiyor

Gündem

Son Dakika: Hastaneden taburcu edilen Fatih Terim yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Sosyal medya hesabından "Karantina sonrasında sevdiklerime daha fazla vakit ayıracağım. Ürettiğim her şeyin bana huzur vermesini istiyorum. Hayatımdaki kişileri daha çok affedeceğim. Üzülmemeye çalışacağım." paylaşımında bulundu. Koronavirüs tedavisi sonrasında iyileşen Fatih Terim bu süreç sonrasında çok şeyin değiştiğini söylüyor. Instagram hesabından paylaşımları yaparak yeni kararlarını açıklıyor.

Fatih Terim Neler Söyledi

Fatih Terim instagram hesabından şunları söyledi: "Tüm Dünya bu süreçle mücadele ediyor. Bu virüsle kimimiz akılla, kimimiz sabırla atlatacağız. Ben bu sınavı çok şey kazanarak bitireceğim. Bu süreçte Prof. Dr. Ferah Ece ile birlikte tüm Vip Hospital doktorlarına, dualarını esirgemeyen destekçilerime borçluyum."

Prof. Dr. Ferah Ece: Şu an herşey yolunda!

Prof. Dr. Ferah Ece şunları söyledi:

"Hocamız bugün hastaneden çıktı. 18 Mart'ta Yeni tip koronavirüs şüphesiyle bize başvurmuştu. Biz de Sağlık Bakanlığı'nın direktiflerine uygun olarak tedaviye başladık. Hocamızın da takiplerinde gayet iyi gitti; şikayetleri azaldı. Tomografide lezyonda gerileme görüldü ve şu anda hiç bir rahatsızlık şikayeti yok. Fakat testi hala pozitif. Bu sebeble de evinde karantina altına alındı ve takipleri sürüyor. En ufak bir şikayetinde tetkik veya tedavileri değiştirmeleri için tekrar hastanemize gelecek. Bu karantina döneminde en önemli husus kişinin kendini izole edebilmesi. Kendini evde izole ederek maske takacak, sosyal mesafe şartlarına uyacak." Tüm bu açıklamalar ışığında Fatih Terim iyileşme sürecinde ve durumu iyiye gidiyor.

İlginizi Çekebilir