17
Pz, Eki
28 Yeni Haber

Eski Karısının Sevgilisini Öldürdü, “Selam” Dedi

Eski Karısının Sevgilisini Öldürdü, “Selam” Dedi

Gündem

Eski karısının sevgilisini pompalı tüfekle öldüren adam olay sonrasında “ Selam Söyle”” diyerek olay yerinden uzaklaştı. Kütahya’da yaşanan elim olay sonrasında zanlı olay yerinden kaçtı.

Eski Eşini De Olayda Yaraladı

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde gerçekleşen olayda Süleyman D. Eski eşinin evine geldi. Burada tartıştığı eski eşini pompalı tüfek ile vurdu. Olaydan hemen sonra da olay yerinden kaçarak uzaklaştı. İhbar üzerine 112 Acil Servis ekipleri olay yerine geldi. Ekipler tarafından yaralı kadın Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Durmadı Eşinin Sevgilisini Öldürdü

Süleyman D. eski eşinin yanından ayrıldıktan hemen sonra Paşam Sultan Mahallesi Ulu Cami Caddesi üzerinde bulunan fırına geldi. Boşandığı eşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü Fatih G. Burada çalışıyordu. Süleyman D. eski eşini yaraladığı silah ile bu defa eski eşinin sevgilisine ateş etmeye başladı. Fatih G. Açılan 4 el ateş üzerine olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerinde bulunan yakınları ise sinir krizleri geçirdi. Fatih G.’nin kızı isse katil Süleyman D. Tarafından basının defalarca tehdit edildiğini söyledi.

Ahmet Tekin isimli fırın çalışanı ise gördüklerini anlattı. Tekin zanlının Fatih G.’yi öldürdükten sonra “Selam söyle” dediğini söyledi. Olayın hemen ardından zanlı hızla olay yerinden otomobil ile uzaklaştı. Zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı. Yaralı M.C.’nin ise hayati tehlikesi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir