27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Ersun Yanal 3 Futbolcuyu Gönderiyor

Ersun Yanal 3 Futbolcuyu Gönderiyor

Gündem

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal 'ın hazırladığı rapora göre verilen şansları iyi değerlendiremeyen Zajc, Alper Potuk ve Mehmet Ekici ligin devre arasında takımdan yollanacak.

Sezon başında önemli transferler yapan Fenerbahçe, yalnızca sol beke bir takviye yapmamıştı. Fakat kadroda yer alan bazı futbolcuların göstermiş olduğu düşük performans, asıl ihtiyacın sol beke olmadığını gösteriyor.

Mehmet Ekici, teknik heyetin raporu ile kadro dışı bırakılırken, kadrodaki diğer bazı isimler ise Mehmet Ekici kadar takıma katkı sağlayamamış durumda. Bunun yanı sıra kaleci Harun, geçirdiği sağlık sorunu nedeniyle kalede bir alternatif sağlayamadı.

Sözleşmesi yenilendikten sonra performansı düşen Alper Potuk da Ersun Yanal'ın göndereceği oyuncular arasında yer alıyor. Transferlerden bir diğeri Adil Rami ise antrenman eksiği olmasından dolayı az forma şansı buldu ve il bulduğu şans olan Ankaragücü maçında da bunu iyi kullanamayarak kötü bir performans sergiledi.

Muriç'e alternatif olarak transfer edilen Mevlüt Erdinç ise çıktığı 4 lig maçında bulduğu şansları değerlendiremeyerek istenileni veremedi. Sezona iyi bir başlangıç yapan isimlerden birisi Ferdi ise ilk 4 haftanın sonunda forma yüzü göremedi.

Eski performansını mumla aratan Deniz Türüç de eleştirilen isimlerden. Sezon ortasında transferle yapmayı hedefleyen Fenerbahçe 'nin, Mehmet Ekici 'nin yanı sıra Alper ve Zajc başta olmak üzere diğer bir kaç isimle daha yolları ayıracağı bekleniyor. Teknik direktör Ersun Yanal 'ın ise özellikle golcü ve ek olarak kanatta oynayabilen bir oyuncu isterken Alper 'i devre arasında göndereceği konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir