01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Erdoğan Tarafından Başlatılan Kampanyaya Ünlü Sanatçıdan Övgü

Erdoğan Tarafından Başlatılan Kampanyaya Ünlü Sanatçıdan Övgü

Gündem

Koronavirüs sebebiyle birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de birçok dükkan kepenk indirmek zorunda kaldı. Ekonominin dar boğazdan geçtiği bu zorlu günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından biz bize yeteriz adlı kampanya başlatıldı. Kampanyaya sürpriz bir destekse ABD’deki ünlü sanatçıdan geldi. Türkiye’ye duyduğu derin sevgiyle tanınan Della Miles yaptığı açıklamada birlikteliğimizi alkışladığını ve kampanyayı desteklediğini açıkladı. ABD’nin kötü günlerden geçtiğini belirten sanatçı Türkiye’ye seslenerek evde kal çağrısında bulundu.

Mesafenizi Koruyun

Konuşmasında sosyal mesafeye dikkat çeken Miles, herkesin kendi hijyenine dikkat etmesi gerektiğini söylerken, Koronavirüs hakkındaki çalışmaların hala sürdüğünü de belirtti. Miles, dünyada bilim insanları virüs için çalışmalarını sürdürüyor diye belirtirken konuşmasında birçok dilde evde kal mesajını tekrarladı.

Ülkemiz için son derece yardımsever, barışsever ve huzurlu bir ülke diye bahseden sanatçı ülkemizi harika olarak tanımladı. Konuşmasının büyük bölümünde virüsten ve insanların bu virüsten nasıl korunmaları gerektiğinden bahseden sanatçı, konuşmasını bitirirken Türk milletine de evde kal çağrısını yineledi.

İlginizi Çekebilir