18
Pzt, Eki
33 Yeni Haber

EPGİS Benzin İndirim Haberi Paylaştı

EPGİS Benzin İndirim Haberi Paylaştı

Gündem

EPGİS benzin indirim haberi paylaştı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren sendikası tarafından yapılan paylaşımda benzine 25 Mart tarihi itibariyle indirim uygulanacağı açıklandı.

Benzine 22 Kuruşluk İndirim

EPGİS tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşıma göre benzine 22 kuruşluk bir indirim geldi. Bu paylaşıma göre 25 Marttan itibaren geçerli olacak indirim pompa fiyatlarına yansıtılmaya gece yarısından itibaren yansıtılmaya başlanacağı belirtildi.

Benzinin Fiyatının Kaç Olacağı Merak Edildi

Enerji petrol gaz ikmal istasyonları işveren sendikası tarafından yapılan benzin indirimi haberinin ardından benzinin fiyatının kaç lira olacağı merak edilmeye başlandı. Buna göre İstanbul'da benzinin litre başına satış fiyatının yaklaşık olarak 5,04 olacağı açıklandı. İstanbul'da benzin fiyatının açıklaması ardından Ankara ve İzmir illerinde fiyatın kaç olacağı merak edilmeye başlandı. Buna göre benzinin yeni litre fiyatı Ankara'da ise 5,13 TL olurken İzmir'de 5,14 olacak. Bu fiyatların iller ve benzin dağıtım firmalarına bağlı olarak farklılıklar gösterebileceği de ifade edildi. İndirim haberinin ardından benzin almak isteyenler indirimin başlayacağı saati merakla beklemeye başladı.

İlginizi Çekebilir