19
Sal, Eki
30 Yeni Haber

Edirne'de Tacizden Tutuklanan Adamın Şok Savunması

Edirne'de Tacizden Tutuklanan Adamın Şok Savunması

Gündem

Edirne'de yaşanan olayda 7 çocuk ve 9 da torun sahibi 58 yaşında bulunan adam, 14 yaşında bir kız çocuğuna yönelik cinsel istismar suçundan tutuklandı. Emniyette tamamlanan işlemlerinden sonra çıkarıldığı mahkemede verilen karar uyarınca tutuklanan adam savunmasında ise "Taciz etmedim. Ben onu torunum gibi görerek sevdim. Hakkımdaki suçlamaları ise kabul etmiyorum" şeklinde konuştu.

Edirne'de yaşayan 7 çocuğu ile 9 torunu bulunan 58 yaşındaki bakkal A.Ç., 14 yaşındaki S.Ç. isimli bir kız çocuğuna yönelik cinsel tacizde bulunma iddiası ile gözaltına alındı. Şüphelinin emniyette tamamlanan işlemlerinden sonra adliyeye sevki sağlandı. Burada A.Ç., çıkarıldığı mahkemenin kararıyla tutuklandı.

Cinsel Tacizi Anlattı

Nişancıpaşa Mahallesi'nde ikamet eden S.Ç. adlı bir kız çocuğu, çay almak amacıyla işletmesini A.Ç.'nin yaptığı, Kıyık semtinde bulunan bakkala gitti. Kız çocuğu S.Ç., bir müddet sonra eve ağlayarak geri geldi. Annesinin neden ağladığını sorması üzerine S.Ç., gittiği bakkalda A.Ç.'nin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyledi. Bu açıklama üzerine kızın ailesi, polise giderek bakkal A.Ç. hakkında kızlarına yönelik eylemleri nedeniyle şikayetçi oldu. Bunun üzerine polisler, A.Ç.'yi gözaltına aldı.

Suçlamaları Reddetti

Gözaltına alınan A.Ç'nin emniyette yapılan işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte adliyeye sevki gerçekleşti. A.Ç.'nin, burada çıkarıldığı mahkemede verdiği ifadesinde, "Ben S.Ç.'yi asla taciz etmedim. Ben onu torunum gibi görürüm ve severim. Suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum" şeklinde savunma yaptığı öğrenildi. A.Ç., mahkeme tarafından tutuklanarak, cezaevine gönderildi..

İlginizi Çekebilir