06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Ebru Şallı'nın Lenfoma Hastası Oğlu Yaşamını Yitirdi

Ebru Şallı'nın Lenfoma Hastası Oğlu Yaşamını Yitirdi

Gündem

Ünlü manken Ebru Şallı'nın 8 yaşındaki oğlu dün hayata gözlerini yumdu. 8 yaşındaki oğlu Pars, lenfoma tedavisi gördüğü hastanede dün akşam yaşamını yitirdi. Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan olan oğlu Pars, dün gece vefat etti. Ünlü mankenin oğlu Pars yaklaşık bir yıldır lenfoma hastasıydı.

Cenaze Töreni

Dün akşam saatlerinde hayat gözlerini yuman Pars Tan için cenaze töreni düzenlendi. Bugün öğle vakti Kilyos mezarlığına defnedildi. Aile üyelerinin çoğunluğu ise korona virüs salgını sebebiyle törene katılamadı.

Ünlü manken oğlunun hastalığı hakkında bir röportaj sırasında bilgi vermişti. Oğlunu halsizlik ve kemik ağrısı şikayetleri yüzünden hastaneye götürdüklerini ve tetkitler sonucunda tedavi sürecinin başladığını belirtmişti. Hatta tedavi yüzünden eğitimine de ara verildiğini söyleyen Şallı, oğlunun son durumunun iyi olduğunu belirtmişti.

Lenfoma Hakkında

Lenfoma hastalığı lenf bezi kanseri anlamına gelemektedir. Lenf bezleri ise bağışıklık sisteminin parçalarından birisidir. Ebru Şallı'ya 8 yaşındaki oğlu Pars'ın ölümünün ardından taziye mesajı yağmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir