19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

E- Futbol Şampiyonası Sonucu Belli Oldu

E- Futbol Şampiyonası Sonucu Belli Oldu

Gündem

Tüm dünyayı saran corona virüs pandemisi önemli tedbirlerin alınmasına neden oldu. Bu tedbirler içerisinde yer alan spor müsabakaları içerisinde yer alan futbol e- futbol üzerinden oynandı. E futbol öncülüğüne destek sağlayan beIn sports ve Kulüpler Birliği Vakfı takımların seçilen birer oyuncuları eşliğinde sanal ortamda karşılaştırdı. Bu karşılaşma sonuçlarına göre şampiyon takım Kasımpaşa oldu. Anıl Koç bu karşılaşmada Kasımpaşa'ya galibiyet kazandırdı.

İlk Deneme

E- futbol turnuvası corona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye'de ilk defa oynandı. Gerçek futbol turnuvasını aratmayacak şekilde zevkli geçen müsabakalarda erken yenilerek veda eden takım Beşiktaş olup karşılaşma sonucu 84. dakikada Fenerbahçeli Vedat'ın attığı golle mağlup oldu.

Yarı finale çıkmayı başaran Fenerbahçe daha sonra Kasımpaşa'ya yenilerek şampiyonluğu kaçıran takımlar arasında yer aldı. .

Galibiyet Nasıl Geldi

Beşiktaş, Başakşehir, Alanyaspor, Fenerbahçe futbol takımları ile karşılaşan ve bu takımları yenmeyi başaran Kasımpaşa futbol takımı Sivasspor ile karşılaşmasında ilk yarıyı 4-2 ikinci yarıyı 2-1 kazanarak Anıl Koç eşliğinde galibiyet kazanarak FİFA 20 turnuvasının e- futbol üzerinden galibi oldu.

İlginizi Çekebilir