19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Deniz Tutkusu Yasak Tanımadı

Deniz Tutkusu Yasak Tanımadı

Gündem

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı şehirlerden biri olan Muğla'da denize girmek isteyen vatandaşlar polise yakalandı. Bodrum ilçesinde yasağa aldırmayan bir grup, denize girmek için sahile inip polise yakalanınca hızla kaçtı. İçlerinden bir kadının polise aldırmaması, polislerce eve gönderilmesine sebep oldu.

Sokağa Çıkma Yasağında Deniz Keyfi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşanan olayda sokağa çıkma yasağına rağmen denize giren gruplar devriye gezen polise yakalandı. Aralarında bir de kadının bulunduğu grup, polisi görünce hızlı bir şekilde kaçtı. Grubun içinde bulunan kadın ise, polis ekipleri tarafından uyarıldı ve evine yollandı.

Sokağa Çıkma Yasağında İlginç Görüntüler

Sokağa çıkma yasağında farklı görüntülerin yaşandığı şehirlerden biri de Muğla'nın Bodrum ilçesiydi. Bodrum İçmeler mevkisindeki sitede lüks villalarının önünde denize girip güneşlenmek isteyenler sokağa çıkma yasağına aldırmadı. Deniz ve güneş keyfi yaparken devriye gezen polis ekiplerine yakalanan site sakinleri apar topar evlerine döndü. Güneşlenmek için sahile gelen bir kadına tutanak tutularak, denize girmemesi söylendi. Kadın, polis ekipleri tarafından evine gönderildi

İlginizi Çekebilir