28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

Deniz Akkaya'ya Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü

Deniz Akkaya'ya Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü

Gündem

Bu yıl 47.si düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde "En iyi erkek oyuncu" olarak seçilen Haluk Bilginer'e sosyal medya üzerinden destek ve tebrik mesajları yağarken. Manken Deniz Akkaya'dan gelen tebrik mesajında yer alan tanrı benzetmesi büyük tepki ile sonuçlandı.

Şahsiyet dizisinde "Agah Beyoğlu" karakteriyle 47. Uluslararası Emmy Ödülerinde "En iyi erkek oyuncu" ödülünü kazanan Haluk Bilginer'e sosyal medya üzerinden tebrik mesajları yağarken bir tebrik mesajıda manken Deniz Akkaya'dan geldi. Gelen tebrik mesajı sosyal medya kullanıcılar tarafından büyük tepki topladı.

Haluk Bilginer ile geçmiş bir tarihte çekildiği fotoğrafı paylaşan Deniz Akkaya, fotoğrafın açıklamasında şu cümleleri yazdı. "Ve ve ve bugüne yakışan bir TBT… Eline, kariyerine, sesine, ruhuna ancak bu kadar yakışabilirdi bir oyuncunun! Bu topraklardan… oyunculuğun Tanrısı Haluk Bilginer önünde eğilir ayakta alkışlarız seni"

Haluk Bilginer'i övmek, yükseltmek amacıyla yaptığı bu açıklama sosyal medyada hızla büyüyen bir tepki haline dönüştü. Tepkilerin hızla büyümesinin ardından Akkaya, yine sosyal medya hesabından hikaye atarak yaptığı açıklamada Haluk Bilginer'e "Oyunculuğun Tanrısı" benzetmemdeki tanrıyı Allah ile manasal birleştiren zekalar keşke beni takip etmese. Arkadaş böyle bir seviyeyi ben kabul edemiyorum" dedi.

İlginizi Çekebilir