01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Gündem

Tüm Dünya'nın ortak problemi haline gelen koronavirüsü Türkiye'yi de etkisi altına almış durumda. Ülkemizdeki bu mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan twitter hesabından koronavirüsü ile mücadele kapsamında görevde olan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür paylaşımı yaptı.

Mesajda Yer Alan Detaylar

Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında, "Koronavirüsle mücadelede takdire şayan bir fedakarlık ve sabırla görevini yapan tüm sağlık personellerine şükranlarımı sunuyorum. Allah'ın yardımı ve Milletimizin mücadelesi ile bu sürecide güçlenerek atlatacağız." ifadelerine yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca mesajında dün Çankaya Köşk'ünde düzenlenen Koronavirüsle mücadele eş güdüm toplantısı sırasındaki konuşmasından bilgiler içeren videoyunun bir bölümünü de ekledi.

Türkiye'de Ölen Kişi Sayısı 3'e Çıktı

Sağlık bakanı Fahrettin Koca koronavirüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini vermeye devam ediyor. En son vaka sayısının arttığını ve ölenlerin sayısının da üçe çıktığını belirtti. Vefat eden kişinin eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Aytaç Yalman olduğu belirtildi. Virüsü kontrol altına almak için birçok alanda tedbir alınması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir