27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Özür

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Özür

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan metro tünelleri açılış törenine katıldı. Kağıthane-Gayrettepe-İstanbul havalimanı metro projesi tünelinin törenine video konferans yöntemiyle katıldı. Konferansla katıldığı tünel töreninde koronavirüs ve anneler günü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Koronavirüsle ilgili yaptığı açıklamalar sonunda ise Türk halkından özür dilemesi dikkat çekti.

Sabırla Selamete Ulaşacağını Söyledi

Video konferansında konuşan Recep Tayyip Erdoğan insanların koronavirüs salgını için getirilen yasaklarda sıkıntılar yaşadıklarını bildiğini söyledi. Getirilen yasaklar karşısında ancak sabırla selamete ulaşacaklarını söyledi. Kendisi ve ailesinin de vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları yaşadığını belirten Cumhurbaşkanı sıkıntı yaşayanlardan özür dilediğini belirtti. İnsanların alınan koronavirüs salgını için getirilen kurallara uyarak hareket etmeleri ile diğer ülkelerden kısa bir sürede salgından kurtulacaklarına inandığını söyledi. Bunun içinde insanları sabırlı olmaya davet etti.

Anneler Gününü Unutmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı metro hattı tünellerinin tamamlanması ile ilgili törende koronavirüs açıklamalarının dışında da açıklamalarda bulundu. Yaptığı konuşma sırasında anneler gününü de unutmayan Recep Tayyip Erdoğan ayağının altının öpülmesi gereken annelerin anneler gününü kutluyorum dedi.

İlginizi Çekebilir