27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Ceren Özdemir'e Arkadaşlarından Doğum Günü Kutlaması

Ceren Özdemir'e Arkadaşlarından Doğum Günü Kutlaması

Gündem

Ordu'da yaşanan üzücü bir olay sonucunda hayatını kaybeden Ceren Özdemir'in bugün doğum günüydü. Erken yaşta hayattan alınan Ceren için üzülen ve onu seven arkadaşları Ceren'in doğum gününü unutmadı. Hazırladıkları bir video ile Ceren'le olan anılarını da paylaşarak doğum gününü kutladılar.

Bale Eğitmeni ve Öğrenci

Ordu'da yaşayan ve bale eğitmenliği yapan Ceren Özdemir cezaevinden kaçan bir mahkum tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Katilin ertesi gün yakalanması ise başka kurbanların olmamasını sağladır.

Arkadaşları tarafından oldukça sevilen ve değer gören Ceren'in bugün doğum günüydü. Bu nedenle arkadaşları Ceren'in doğum gününü unutmadı ve unutulmaması için de bir video hazırladı. Video ile arkadaşlarının doğum gününü kutladılar. Katil ise cinayetin ardından pişman olmadığını dile getirerek bir kez daha kanların donmasına neden oldu.

Videoda Ceren'in Notu

Hazırlanan videoda Ceren ile olan anılarını bir araya getiren arkadaşları Ceren'in doğum günü için söylediği cümleleri de hatırlattı. Genç kız hediye istemediğini ama hatırlanmak istediğini vurguluyor.

Duygu yüklü bir video hazırlayan arkadaşları izleyenlerin de duygulanmasına neden oldu. Katilin en ağır cezayı almasını istediklerini de belirten yakınları davanın yakından takipçisi olacaklarını da her fırsatta dile getiriyorlar. Ceren için ve diğer öldürülen kadınlar için verilmesi gereken hakların daha da genişletilerek önlemler alınmasını talep ediyorlar.

İlginizi Çekebilir