28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Canlı Yayında Yaşanan Gergin Olay

Canlı Yayında Yaşanan Gergin Olay

Gündem

Profesör Doktor Mehmet Çilingiroğlu, A haber ekranlarında telefon ile bağlandığı program sırasında, Atatürk hakkında söylediği şeyler üzerine gelen tepkilere sinirlenmiş ve Atatürk'ü sevmek için kimseden izin almayacağına dair vurgulamada bulunmuştur.

A haber ekranlarına telefon ile bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu koronavirüs hakkında açıklamalarda bulunduğu sırada kendisine gelen yorumlar için bi anda çileden çıktı.

Sonunda Çileden Çıkarttılar

A haber ekranlarında telefon ile bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Atatürk'ü sevmek için kimseden izin almayacağını, böyle bir şeyin olmasının mümkün olmadığını dile getirerek çileden çıkmıştır. Kendisine gelen yorumlara tepkisini gösteren Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu kendisine yorum yapan kişilere oldukça sinirlenmişti. Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu bu sözlerde bulunduğu esnada, katılmış olduğu programın sunucusu araya girp konuyu değiştirmek istesede Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu buna izin vermeden konuşmasına devam etti. Kendisine olumsuz yorumlarda bulunan kişilere tepkisini göstermeye devam etti. Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu'nun bu sözleri ve sert üslubu ise izleyenlerin dikkatini çekmiş durumda.

İlginizi Çekebilir