27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Birlikte Yaşadığı Kadını Öldürdü

Birlikte Yaşadığı Kadını Öldürdü

Gündem

Çanakkale'de evli ve 32 yaşında ki bir vatandaş imam nikâhlı olarak birlikte yaşadığı kadını av tüfeğiyle vurdu. Genç kadın biran önce hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından adam da hastaneye giderek baygınlık geçirerek fenalaştı.

Çanakkale Bayramiç ilçesinde yaşayan evli olan kişi Nuri E. imam nikâhıyla birlikte yaşadığı 26 yaşında ki Şerife Beceren'i av tüfeğiyle vurup öldürdü. Olaydan sonra göz altına alınan Nuri E. ifadesinde ava gideceğini ve gitmeden tüfeğini kontrol ettiğini bu sırada ise kazayla ateş ettiğini belirtti. Olay akşam 21.00 sularında gerçekleşti.

2 çocuk babası olan Nuri E. Akpınar köyünde otururken merkezde ikamet eden Şerife Beceren'in evine geldi. Bu sırada gerçekleşen ateş sesi üzerine de komşular sağlık ekibi ve polis ekibini çağırdı. Olaydan sonra hastaneye kaldırılan Şerife Beceren ise tüm çabalara rağmen Bayramiç Devlet hastanesinde yaşamını yitirdi.

Kazayla Ateş Aldı

Nuri E. anne ve babasıyla hastaneye gelmiş ve feryat ederek baygınlık geçirmiştir. Doktor müdahalesiyle kendine gelen Nuri E. göz altına alındı. İlk ifadesi sırasında ava gideceğini ve tüfeğini kontrol ederken tüfeğin kaza olarak ateş aldığını belirtti.

Adli Tıp'a Sevk Edildi

Çanakkale emninet müdürlüğüne bağlı olan olay yeri inceleme ekibi Şerife Beceren'in evinde inceleme yaptı. Maktule Şerife Beceren'in cenazesi ise otopsi yapılması için Bursa adli tıp merkezine sevk edildi.

İlginizi Çekebilir