06
Pzt, Ara
26 Yeni Haber

Bir Yıl Önceki Cenaze Canlandırması Gerçek Oldu

Bir Yıl Önceki Cenaze Canlandırması Gerçek Oldu

Gündem

Ordu’nun Çaybaşı ilçesinde yaşayan Beytullah Anık patpat isimli tarım aracının neden olduğu kazada hayatını kaybetti. On yedi yaşındaki gencin ise bir yıl önce okulda yapılan bir ders sırasında cenaze namazı kılınan bir ölüyü canlandırdığı öğrenildi. Böylece bir yıl önceki cenaze canlandırması bir yıl sonra gerçek olmuş oldu.

Görüntülerde Arkadaşlarının Helallik Verdiği Görüldü

Ölen kişiler için kılınan cenaze namazının anlatıldığı derste Beytullah Anık’ın tabutun içinde yattığı görüldü. İmam kılığına giren bir arkadaşının ölen Beytullah için cenaze namazına katılan arkadaşlarından helallik istemesi üzerine arkadaşlarının helallik verdiği görüldü. Bu görüntülerin gerçek olması görüntüleri izleyenlerin ve arkadaşlarını ölümünü öğrenen öğrenci öğrencileri yasa boğdu.

Bahçede Çift Sürerken Hayatını Kaybetti

Beytullah Anık isimli genç Çaybaşı ilçesinde bağlı Kapılı Mahallesi’nde bulunan bahçelerinde çift sürerken kaza geçirdi. Patpatla bahçeyi süren genç dengesini kaybetti ve yere düşerken sapan isimli alete dolanarak ağır yaralandı. Olay sonrası hastaneye kaldırılan genç doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

İlginizi Çekebilir