27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Başakşehir Kulübünde Koronavirüs Alarmı

Başakşehir Kulübünde Koronavirüs Alarmı

Gündem

Koronavirüs salgını spor dünyasına da sıçradı. İlk olarak Galatasaray ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak daha sonra da Fatih Terim tarafından koronavirüse yakalandığı yönünde açıklama yapmıştı. Ayrıca çeşitli sporculara da yapılan testlerin sonuçları pozitif çıkmıştı. Spor dünyasından bir haberde Başakşehir spor kulübünden geldi.

Kulüp Başkanına Yapılan Testin Sonucu Pozitif Çıktı

Spor dünyasının önemli isimlerinin koronavirüse yakalanma haberlerinden sonra gözler spor dünyasına çevrilmişti. Son olarak da Başakşehir spor kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ'ın virüse karşı yaptırdığı koronavirüs tanı testi sonucu pozitif çıktı. Başkan 24 Mart tarihinde hastaneye girerek virüs için test yaptırmıştı. Testin sonucu bugün çıkınca başkanın da virüse yakalandığı öğrenildi.

Başkanın Eşide Koronavirüs Yakalandı

Başakşehir kulübü başkanının virüse yakalanması dikkat çekerek başkanla birlikte eşi Müge Gümüşdağ'ın da test yaptırdığı ve onun da testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Çift doktorlar tarafından tedavi altına alındı. Başakşehir kulübünden de koronavirüs salgınına yakalanma haberinin paylaşılmasının ardında spor dünyasından başka salgın vakalarının çıkıp çıkmayacağı merak edilmeye başlandı.

İlginizi Çekebilir