28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Bakırköy’de Yaşanan Siyanür Olayında Acı Ayrıntı!

Bakırköy’de Yaşanan Siyanür Olayında Acı Ayrıntı!

Gündem

İstanbul Bakırköy’de yaşanan zehirlenme olayıyla alakalı ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Olayda anne Zübeyde Delen’in zehirlenmeye başladığı sırada son gücüyle yardım istemek için kapıya doğru adım attığı ortaya çıktı. Bu ayrıntı olayla ilgili her şeyi değiştiriyor.

İstanbul Bakırköy ilçesinde yaşanan olayda Bahattin Delen, eşi Zübeyde ve yedi yaşındaki çocuğu Ali Delen’in cansız bedeni bulundu. Polis ilk belirlemede Bahattin Delen adındaki şahısın siyanürle intihar ettiğiydi.

Diğer iki kişininse siyanürün kokusundan etkilenerek intihar etmeye çalıştığı yönündeydi. Savcılık tarafından yapılan incelemelerdeyse babanın eşi ve çocuğunu zehirlemeye neden olduğu anlaşıldı. Sonradan kendinin intihar ettiği ortaya çıkarıldı. Buna göre aile intihar etmeye beraber karar vermemiş olup babanın ailesini bilerek intihara zorladığı ortaya çıktı.

Bulunan Ayrıntı Kahretti

Annenin siyanürden etkilenmeye başladığı anda can havliyle yardım istemek amacıyla kapıya doğru yöneldiği ancak başaramadığı ortaya çıktı. Evin komşusu ise siyanürle zehirlenme olduğunu duyduklarını ve üzüldüklerini söyledi. Ayakkabısının içine not bıraktığı söylendiği ama doğru olup olmadığını bilmediğini söyledi. Olayla ilgili ortaya çıkan bu ayrıntı ise kahretti.

Mahallenin bakkalı Mehmet Çevik olayla ilgili çok iyi bir aile olup maddi sıkıntılarının olmadığını belirtti. Çocuklarının daha yeni okula başladığını anlattı. Olaya çok şaşıran Çevik, olaya çok şaşırdığını ve üzüldüğünü de sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir