27
Çrş, Eki
23 Yeni Haber

Baba Vahşetine Polis Engeli

Baba Vahşetine Polis Engeli

Gündem

Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçtiğimiz günlerde eşini darp eden E.Ş. bebeğinin boğazına bıçak dayayarak kaçırdı. Polis ekipleri ile sokak sokak kovalamaca oynayan zanlı baba, polis ekiplerince ayağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Bebeği Zorla Kaçırdı

4 aylık çocuğunun annesini darp ederek bebeği alıp kaçan ve polisten kurtulmak için bebeğinin boğazına bıçak dayayan baba, Yunus Emre Parkı'nda yakalandı. Polis ekiplerinin özel dikkat ile bebeğin burnu dahi kanamadan anne R.Ç'ye teslim edildi. Annenin polis ekiplerine ettiği teşekkür cümleleri ise sosyal medya üzerinden oldukça insanı duygulandırmaya yetti. Baba E.Ş. ise polis ekiplerince ekip arabasına bindirilerek göz altına alındı.

Bebeği Öldürmekle Tehdit Etti

Yapılan sorgulamalara göre, baba E.Ş. eve gelip anne R.Ç.'den bebeği vermesini istemesi üzerine karşı çıkan anne, baba tarafından darp edildi. Bunun üzerine bebeğin boğazına bıçak dayayarak anneyi etkisiz hale getiren E.Ş. bebek ile beraber evden çıktı. Hızlıca polis ekiplerine haber veren annenin feryadına polis ekipleri yetişti ve kısa süre içinde baba etkisiz hale getirildi.

İlginizi Çekebilir