27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Antalya’da Tecavüz Olayı

Antalya’da Tecavüz Olayı

Gündem

Antalya’da Z.Y ismindeki genç bir kadın inşaatta tecavüze uğradığını iddia etti. Tecavüz iddiası üzerine olay yerine gelen polisler inşaatta ve inşaatın bulunduğu alanda inceleme başlattı.

Olay Kepez İlçesinde Meydana Geldi

Z.Y isimli genç kadının ifadesine göre söz konusu tecavüz olayı Kepez ilçesinde meydana geldi. Genç kadın akşam saatlerinde Kepez’in Göksu mahallesinde yoldan geçerken tuvalete girme ihtiyacı yaşadığını ve inşaata girdiğini anlattı.

Kendisi inşaata girdikten sonra bir şahsın da arkasından girdiğini ve kendisini binanın dördüncü katına çıkarıp istismar ettiğini iddia etti. Olay sonrası şahsın kaçarken cep telefonunu da alarak gasp ettiğini de açıkladı. Cep telefonunu alıp kaçmasının ise genç kadının polisi aradığını gördükten sonra gerçekleştiğini belirtti. İfade üzerine polisler tecavüz olayıyla ilgili araştırma başlattı.

Madde Bağımlısı Çıktı

Yapılan araştırma sonucunda inşaatta tecavüze uğradığını iddia eden genç kadının poliste hırsızlıktan kaydı olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda madde bağımlısı olduğu da öğrenilen Z.Y isimli genç kadının polise verdiği ifadelerde bazı çelişkili durumlar olduğu ortaya çıktı.

Olay sonrası ifadesi alınan Z.Y sağlık kontrolü için polisler tarafından hastaneye götürüldü. Alınan ifade sonunda da polis kadın ve yaşanan istismar olayı için ayrıntılı bir soruşturma başlattı. Sonrasında da gerçeğin ortaya çıkması için Z. Y isimli genç kadının ifadelerinde belirttiği özelliklere sahip olan saldırganın peşine düştü.

İlginizi Çekebilir