27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Alkolle Gelen Vahşet! Arkadaşının Boğazını Kesti!

Alkolle Gelen Vahşet! Arkadaşının Boğazını Kesti!

Gündem

Karaman’da bir grup arkadaşın, otomobilde birlikte alkol alırken aralarında çıkan tartışma, içlerinden birinin ölümü ile sonuçlandı. Hasan Topuzoğlu isimli şahıs, birlikte alkol aldığı arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Otomobille Gezmeye Devam Ettiler

Olay akşam 21:30 civarında, Karaman Rauf Denktaş Mahallesi Kazım Karabekir Paşa Caddesi’nde yaşandı. Alınan bilgilere göre, 24 yaşındaki Hasan Topuzoğlu, arkadaşı olan M.N.M. (23) ve S.A. (23) ile beraber bir otomobilde alkol almaya başladı. Bir süre sonra birlikte alkol aldığı arkadaşlarından M.N.M ile aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine M.N.M., Hasan Topuzoğlu’nun boğazını keserek ölümüne yol açtı. Olayın ardından şehir içinde araçla dolaşmaya başlayan şahıslar, şüphelenen polisler tarafından durdurulmak istendi. Dur ihtarına uymayan ve kaçmaya çalışan iki kişi polis tarafından takibe alındı.

Kaçmaya Çalıştılar

Aracı kullanan S.A. aracı bırakarak kaçtı. Aracı kullanmaya başlayan M.N.M. de kaçarak Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan iş yerinin önüne geldi. Burada polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Sağlık ekipleri tarafından boğazı kesilen şahsa müdahale edilse de öldüğü anlaşıldı. Olayın yaşandığı cadde araç ve yaya trafiğine kapatılarak polis şeridi çekildi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemeden sonra, ölen şahsın cesedi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yakalanarak gözaltına alınan S.A. ve M.N.M., Karaman Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü, Olay ile ilgili soruşturma ise sürüyor.

İlginizi Çekebilir