27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Ağaca Asılan Küçük Kız Hayatını Kaybetti

Ağaca Asılan Küçük Kız Hayatını Kaybetti

Gündem

Evlerinin yakınında bulunan ağaca tırmanarak asılı kalan küçük kız hayatını kaybetti. Üzücü olay İngiltere’nin Yukarı Heyford isimli kasabasında yaşandı. Evinden bindiği scooterle ayrılan küçük kızın evlerinin yakınında bulunan ağacı görüp ağaca tırmandığı ve dengesini kaybetmesi sonucu da ağaçta asılı kaldığı öğrenildi.

Başındaki Kask Hayatını Kaybetmesine Neden Oldu

Ağaçta asılı kalması sonucu hayatını kaybeden küçük kızın ağaçta asılı kalmasına başındaki kaskın neden olduğu açıklandı. Çocuğun scooter binerken kask takma alışkanlığı olduğu, bu alışkanlığından dolayı da ağaca kaskıyla çıktığı ve kaza sonucunda kaskın ağaca takıldığı bilgisi edinildi.

Çocuğun ağaçta yarım saat boyunca asılı halde durduğu ve insanların onu yarım saat sonunda fark ederek acil ekiplerine haber verdikleri öğrenildi. Çocuğun ağaçtan indirildiğinde yaşadığı ancak hastane kaldığı 2 gün sonunda hayatını kaybettiği açıklandı.

Küçük Kız 4 Yaşındaydı

Acı bir olay sonucu hayatını kaybeden Freya Thorpe isimli küçük kızın henüz 4 yaşında olduğu bilgisi bulunurken ailenin acı haberle yıkıldığı öğrenildi. Ağaçta asılı kalarak hayatını kaybeden küçük kızın kısa süre önce ikiz kardeşleri olduğu öğrenildi.

Freya’nın bu haberle çok sevindiği bildirilirken ailesinden olayın acısını atlatmaya çalıştıklarına dair açıklama geldi. Yaşanan acı olay sonrası kızın ölümüne sebep olan ağacın yerinden kesildiği bilgisi de paylaşıldı. Ayrıca olayla ilgili bir soruşturma açıldığı da öğrenildi.

İlginizi Çekebilir