19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Adana Türk Konsolosluğu'nda Çalışan Türk Personelden Büyük Ayıp

Adana Türk Konsolosluğu'nda Çalışan Türk Personelden Büyük Ayıp

Gündem

ABD Adana Türk Konsolosluğu'nda çalışan Türk personeller zemzem suyuyla dalga geçti. 31 Ekim Cadılar Bayramı kutlamaları sırasında Türk personellerin zemzem suyuyla dalga geçtikleri anları sosyal medyada paylaşmaları büyük tepki topladı. Personellerin dini değerlerle dalga geçmesi büyük tepki topladı.

Cadılar Bayramı kutlamaları sırasında Konsoloslukta çalışan Türk personeli olduğu belirtilen genç kadının zemzem suyuyla dalga geçtiği görüntü sosyal medyada yayınlandı.

Türk Personellerden Zemzemle Dalga Videosu

Sosyal medyada yayınlanan görüntünün Cadılar Bayramı kutlamalarında çekildiği, görüntüde genç kadının elindeki zemzem suyu hakkında bu suyu içmeniz halinde bütün günahlarınızdan arınıyorsunuz demesi tepki topladı. Bu anları kayıp altına alan genç kadının yanında bulunan arkadaşı ise alkollü içeceği göstererek bunu da için şeklinde söylemde bulunduğu görüldü.

Çekimlerde Alkol İçin Dedi

Çekimleri yapan genç kadının alkol içen arkadaşına seslenerek ne yaptığını sorduğu, hacım diye hitap ederek elindekinin alkol olup olmadığını sorarak zemzem suyumu içiyorsun ifadelerin kullandığı görüldü. Genç kadın ve yanındaki arkadaşının çekimlerde zemzem suyuyla dalga geçtiği ve alkol için diyerek zemzemi küçümsediği görüldü.

Yaşanan bu olayların sosyal medyaya yansıması üzerinde çekimleri yapanlara büyük tepki gösterildi. Birçok vatandaşın olayların ardından sosyal medya hesaplarından olaya tepki gösterdikleri görüldü. Bu yapılanı terbiyesizlik olarak nitelendiren vatandaşların tepkileri çığ gibi büyümeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir