27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Acun Ilıcalı'dan Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

Acun Ilıcalı'dan Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

Gündem

Tv8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı, Survivor yayınında Ramazan ayı sebebi ve Milli Dayanışma Kampanyası'na destek olmak için 20 bin aileye erzak kolisi bağışlayacağını açıkladı.Türkiye'de yaşanan koronavirüs salgınından da bahseden Ilıcalı, ekonomik sıkıntı yaşayan ailelere destek olmak adına 20 bin erzak kolisi yardımından söz etti.

Vaka Sayılarında Azalma Var

Yarışmacılara koronavirüsün ülkemizdeki son durumu hakkında bilgi veren Ilıcalı, ülkemizde çok büyük bir mücadele verildiğini ve ekonomik anlamda desteğe ihtiyaç duyulduğunu açıkladı. Vaka sayısında azalmaların başladığına da değinen ünlü tv patronu, mücadeleye devam çağrısını yeniledi.

Ramazan Kolileri Hazır

Ramazan ayıyla ilgili yarışmacılara bilgiler sunan Ilıcalı, Ramazan ayının önemini vurgulayarak, "Survivor ailesi olarak bizimde bu özel ayda devlet ve milletimize katkımız olsun istedik" dedi. Programdaki yarışmacıları kastederek "Sizlerin adına biner adet yardım paketi hazırladık ve toplamda 15 bin aileye yardım kolisi dağıtacağız" ifadelerini kullandı. Çalışanlar adına da 5 bin yardım kolisi hazırlandığını açıklayan Acun Ilıcalı, bu kolilerin Cumhurbaşkanlığı aracılığıyla ulaştırılacağı bilgisini yayında duyurdu.

İlginizi Çekebilir