28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

4 Kardeşin Ölümünde Korkunç Şüphe!

4 Kardeşin Ölümünde Korkunç Şüphe!

Gündem

İstanbul, Fatih ilçesinde yaşanan ve 4 kardeşin siyanür sebebiyle ölümüyle ilgili yapılan soruşturma devam ediyor. Polisin yaptığı incelemelerde ise yeni bir bulguya rastlandı. 4 kardeşten birisi olan Oya Yetişkin 'in diğer kardeşlerden daha sonra hayatını kaybettiği belirlendi. Bu durum doğrultusunda önce kardeşlerine meyve suyuna siyanür katarak verdiği, ardından da kendisinin siyanürlü meyve suyunu içtiği iddia ediliyor.

İstanbul, Fatih ilçesinde yaşanan olayda 4 kardeşin siyanür nedeniyle hayatlarını kaybetmesi ile ilgili yeni bir  ayrıntı ortaya çıktı. Vefat eden kardeşlerden birisi olan Oya Yetişkin 'in diğer kardeşlerinden daha sonra hayatını kaybettiği belirlendi. Kesin olmayan iddialara göre Oya Yetişkin, önce siyanürlü meyve suyunu kardeşlerine vermiş daha sonra ise kendisi içmiş. Ayrıca evin kapısına bırakılan 'Dikkat siyanür var' yazan notun da kardeşlerden Oya Yetişkin tarafından yazılarak kapıya asılmış olabileceği düşünülüyor.

Fatih'teki bir apartmanın birinci katında yaşayan Cüneyt, Oya, Yaşar ve Kamuran Yetişkin isimli kardeşlerin evinin kapısında 'Dikkat siyanür var' yazısı olan notla karşılaşan komşuları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Kilitli kapının çilingir yardımıyla açılmasıyla içeri giren polis ve sağlık ekipleri 4 kardeşi de ölü buldu. Yapılan incelemeler sonucunda ölüm nedenlerinin siyanür olduğu saptanan kardeşlerden Oya Yetişkin 'in beden ısısı, diğer vefat eden kardeşlerinden daha sonra hayatını kaybettiğini düşünülüyor. Bu durum üzerine kardeşlerden Yetişkin 'in siyanürü meyve suyuna dökerek kardeşlerine içirdiği, ardından da kendisinin içtiği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir