27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

2020 AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitiyor?

2020 AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitiyor?

Gündem

Yüzlerce öğrencini merak ettiği AÖF kayıt yenileme döneminde geri sayım başladı. Kayıt yenileme işlemlerini tamamlamayanlar ve yapmayanlar ikinci dönem sınavlarına giriş yapamıyorlar. AÖF kayıt yenileme işlemleri fakülte tarafından duyurulan tarihte. AÖF’ nin kayıt otomasyonu üzerinden yapılmaktadır. AÖF kayıt işlemleri nasıl yapılır? İşte açıklama...

Geçtiğimiz haftalarda sonbahar dönem’ ini bitiren Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, bahar dönemi için kayıt yenilemek için işlemleri ne zamana kadar yapacaklarını merak ediyorlar. AÖF kayıt yenileme dönemi bugün başladı.

AÖF kayıt işlemi nasıl yapılacak?

AÖF’nin kayıt otomasyonu üzerinden yapılmaktadır. AÖF kayıt yenileme ücretini bankaya yatırılması ile işlem yapılmaktadır. Öğrencilerin ödeyecekleri kayıt yenileme tutarını, aof.anadolu.edu.tr adresi kayıt promasyon’u bağlantısı ile kayıt yenileme işlemini linkinden öğrenerek onaylayacaklar ve ödeme bilgilerinin oluşmasını sağlayacak. Bu işlemi yapmayanların ödeme bilgisi bulunmaz.

Açıköğretim, iktisat ve işletme fakültelerinden kayıtlı öğrencileri bahar döneminde ders seçim (ekle- sil) işlemini sistemden yapabilirler.

AÖF KAYIT YENİLEME ADIMLARI;

1) Ders seçiminin yapılması.

2) Bankaya ücret ödenmesi.

3) Otomasyondan kayıt işlemini kontrol edilmesi.

4) Ders kitapları eKampüs üzerinden ulaşılabilir.

AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor ?

AÖF kayıt yenileme işlemleri bugün başladı.28 Şubat 2020 tarihine kadar yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir