05
Cts, Ara
28 Yeni Haber

Zcash Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Zcash Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal para birimleri hiç uyumuyor. bazı analistlere göre kripto para dünyası yakında patlayacak bir balon. bu ortamda Zcash alınır mı? Zcash ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Sanal paralar son 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 271.76 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 66.07 ile ilk sırada.

Zcash an itibarıyla 53.90 Amerikan Doları civarından talep görüyor. Zcash son bir gün içinde yüzde 3.90 değer farkı yaşadı.

Vechain Dünden Beri Kazandırdı

Son bir hafta boyunca en çok yükselen sanal paralar Horizen, Siacoin ve Divi olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. VeChain, Matic Network ve SwissBorg son bir gün boyunca en çok kazandıran sanal paralar oldu. öte yandan son bir hafta içinde Cardano, Bitcoin Gold ve Hyperion hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Status, BitShares ve Huobi Token alarm vermeye başladı. Yatırım kararı almadan önce 271.76 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 15:23 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Fiyatı: 9758.45 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 22.50 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 244.23 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 7.47 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.06 Milyar Dolar

Kripto paralar finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir