16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Zcash Piyasasından Haberler Var

Zcash Piyasasından Haberler Var

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen kripto paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. foreks uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para birimleri alarm zillleri çalıyor. Peki Zcash fiyatları yükselir mi? Zcash almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Toplamda 1269.25 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para piyasası sadece son bir gün boyunca 661.78 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Zcash tablosu yenilendi. son rakamlara bakıldığında 1478.32 TL civarında dengelenen Zcash, dünden şu ana kadar 250.09 Milyon Amerikan Doları alınıp satıldı. Zcash son bir saat içinde yüzde 2.17 değer farkını gördü.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

Geçen bir haftada en çok kazandıran sanal paralar Maker, Binance USD ve Fei USD olurken, son yimidört saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Basic Attention Token, XDC Network ve Polygon son bir gün içerisinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar oldu. öte yandan geçen haftadan beri Tether, Pax Dollar ve GateToken hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Binance USD, Pax Dollar ve TrueUSD alarm vermeye başladı. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin 30017.23 Amerikan Doları, Ethereum 2074.17 Dolar, Ripple 0.43 dolar ve Bitcoin Cash 208.75 Amerikan Doları civarından alınıp satılıyor.

Sanal para dünyası heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir