16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Zcash Ne Kadar?

Zcash Ne Kadar?

Ekonomi

Foreks sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren dijital paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. kimilerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Zcash yükselir mi? Zcash kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Dün itibarıyla kripto paralar 98.48 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın hacmi 1787.92 Milyar dolara ulaştı.

Zcash an itibarıyla 154.40 dolar düzeyinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte Zcash geçen bir haftada yüzde 7.52 değer farkını gördü.

Son Bir Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Sanal Para Dai Oldu

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Dai, Binance USD ve TrueUSD geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. öte yandan Zcash, ApeCoin ve THORChain 1 hafta içerisinde yatırımcılarını en fazla güldüren kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, Tether, BNB ve USD Coin piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 66.79 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

en son fiyatlara bakıldığında Bitcoin 39717.38 Amerikan Doları. BTC geçen haftadan beri yüzde 1.21 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Dolar?

ether 43602.33 Türk lirası üzerinden işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 2.48 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.71 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.71 Dolar

Ripple - XRP an itibarıyla 0.71 dolar üstünden işlem görüyor.

Kripto para dünyası foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir