16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Zcash Düşüyor Mu?

Zcash Düşüyor Mu?

Ekonomi

Küresel piyasada büyük bir rağbet gören kripto para birimleri her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. uluslar arası gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para dünyası yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. böyle bir yatırım ortamında Zcash alınır mı? Zcash ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Toplamda 2183.80 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto paralar sadece son 1 gün içinde 167.18 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Zcash an itibarıyla 147.59 dolar üstünden işlem görüyor. Bununla birlikte Zcash geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 9.30 değer farkını gördü.

Geçen Bir Haftada En Fazla Kaybettiren Terrausd Oldu

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında geçtiğimiz 24 saat boyunca Oasis Network, IOTA ve Livepeer umut verici görünüyor. diğer tarafta ise Pax Dollar, Tether ve TerraUSD ise aynı süre içinde en fazla kaybettiren üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

10:15 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 47820.08 Amerikan Doları, Ethereum 3798.70 Amerikan Doları, Ripple 0.85 dolar seviyesinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir