06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Zcash Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Zcash Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Foreks dünyasının yükselen trendi dijital para dünyası yatırımcıları şaşırtıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre sanal para birimleri bir Ponzi oyunundan ibaret. böyle bir ortamda Zcash alınır mı? Zcash kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Toplamda 261.21 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece son bir gün içerisinde 162.77 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Zcash 17:14 itibarıyla 328.01 TL. Dolar olarak da 45.88 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 418.26 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Zcash son bir saat içinde yüzde 0.68 değer farkı yaşadı.

Binance Usd Bir Günlük Zaman Diliminde Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Dijital Para

Algorand geçtiğimiz 24 saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Binance USD ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz yirmidört saat içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan sanal para Binance USD oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 81.02 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 178.37 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 48.62 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 9709.70 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?
Piyasa Değeri: 23.52 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 19.34 Milyar Dolar
Fiyatı: 212.19 Amerikan Doları

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir