26
Prş, Kas
34 Yeni Haber

Tron Yükseliyor Mu?

Tron Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Foreks sektöründe bir devrim niteliği taşıyan dijital para birimleri her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. bazı sanal para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Tron fiyatları düşer mi? Tron ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Toplamda 272.02 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen sanal para birimleri sadece bir günlük zaman diliminde 69.24 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Tron 20:32 itibarıyla 0.12 TL. Amerikan Doları olarak da 0.02 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 1.16 Milyar dolar seviyesinde dengelendi. Ayrıca Tron son bir gün içinde yüzde 1.47 değer farkı kaydetti.

Usd Coin Geçtiğimiz 24 Saat İçinde Değer Kaybetti

Tether, MCO ve HUSD geçtiğimiz hafta içinde azaldı. diğer tarafta ise Horizen, Blockstack ve Huobi Token geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimleri. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 79.42 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 9770.54 Amerikan Doları, Ethereum 243.13 Dolar, Ripple 0.20 dolar ve Bitcoin Cash 253.94 Amerikan Doları üstünden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir