06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Tron Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Tron Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen dijital paralar yeni yatırımcılar buluyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki Tron yükselir mi? Tron kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında son 24 saat içinde 163.32 Milyar dolar tutarında sanal para işlem gördü.

13:41 itibarıyla 0.76 Türk lirası üzerinden talep gören Tron 6.19 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.09 dolar üstünden işlem görüyor. Ayrıca Tron son bir gün içerisinde yüzde 1.17 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta İçinde Binance Usd Kaybettirmeye Devam Ediyor

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin BE en çok kazandıran kripto para birimi oldu. öbür taraftan son 3 ay içinde en çok kaybettiren para birimi de yearn.fina oldu. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 66.24 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncel verilere bakıldığında bitcoin 42254.97 Amerikan Doları. bitcoin son bir hafta boyunca yüzde 0.06 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Dolar?

Ethereum 25826.17 lira seviyesinden talep görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 0.62 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.92 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.92 Amerikan Doları

Ripple - XRP an itibarıyla 0.92 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir