28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

Tron Kaç Dolar?

Tron Kaç Dolar?

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan kripto para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. analistlere göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para piyasası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. sanal paralar kazandırır mı? Tron ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Dijital para piyasası son bir gün içerisinde 212.06 Milyar dolar işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 2570.79 Milyar dolara ulaştı.

Dün itibarıyla 2.25 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Tron canlı verilere göre 0.10 Dolar, yani 1.30 Türk lirası düzeyinden alınıp satılıyor. Tron son bir saat içinde yüzde 0.82 değer farkını gördü.

Binance Usd Bir Haftadır Değer Kaybetti

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında bir günlük zaman diliminde Hedera, Dogecoin ve Aave umut verici görünüyor. buna karşılık USD Coin, Dai ve Harmony ise aynı süre içinde en fazla kaybettiren üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 58151.81 Amerikan Doları, Ethereum 4617.92 Amerikan Doları, Ripple 1.01 dolar ve Bitcoin Cash 580.75 dolar üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir