06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Tron Kaç Dolar?

Tron Kaç Dolar?

Ekonomi

Para dünyasının yükselen trendi dijital para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre sanal para piyasası foreks sektörünün geleceği. Peki Tron düşer mi? Tron ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

13:10 itibari ile dijital para birimleri toplam 201.37 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 64.57'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Tron tablosu yenilendi. güncel verilere göre 0.09 Türk lirası dolaylarında dengelenen Tron, son 24 saat boyunca 1.29 Milyar dolar alınıp satıldı. Ayrıca Tron son 24 saat içinde yüzde 1.42 değer farkını gördü.

Abbc Coin Son Bir Gün İçinde Yatırımcısını Üzdü

Dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Dash, BHEX Token ve Status son bir hafta boyunca en çok kazandıran sanal parabirimleri oldu. bununla birlikte BitShares, Waves ve ZB Token geçen bir haftada yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan kripto para birimleri olarak öne çıktı. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 130.03 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 34.95 Milyar Dolar
Fiyatı: 7089.53 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 20.10 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 18.18 Milyar Dolar
Fiyatı: 181.72 Amerikan Doları

Dijital para dünyası takibi zor bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir