28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

Tether Yatırımcıları Tedirgin

Tether Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen dijital para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten dijital para dünyası patlayacak bir balon. bu ortamda Tether alınır mı? Tether kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Sanal para dünyası son bir gün içerisinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 204.52 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.23 ile ilk sırada.

10:45 itibarıyla 6.73 lira üstünden talep gören Tether 6.34 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 1 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor. Tether dünden şu ana kadar yüzde 0.39 değer farkını gördü.

Son Yimidört Saat İçinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Vechain

VeChain geçtiğimiz yirmidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Holo ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat içinde en hızlı düşen dijital para Holo oldu. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 133.40 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 42.56 Milyar Dolar
Fiyatı: 7284.70 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 18.80 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 20.59 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 170.27 Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir