20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Tether Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Tether Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Finans sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren dijital para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre kripto paralar yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. kripto para dünyası kazandırır mı? Tether ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Toplamda 203.59 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen sanal para dünyası sadece son yimidört saat içinde 124.79 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

20:04 itibarıyla 7.01 Türk lirası üstünden talep gören Tether 6.41 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 1.01 dolar seviyesinden talep görüyor. Ayrıca Tether son bir saat içinde yüzde 0.18 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta İçinde Bitcoin Diamond Kaybettirmeye Devam Ediyor

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Ethereum en çok yükselen sanal para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en çok değer kaybeden para birimi de Bitcoin oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

canlı verilere bakıldığında 7189.44 dolar seviyesinden işlem gören BTC son 24 saat boyunca 31.72 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Bitcoin güncel piyasa değeri 131.81 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
ethereum ise güncel rakamlara göre 181.94 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum dünden şu ana kadar 19.98 Milyar dolar alınıp satıldı..
Ripple 0.19 üstünden alınıp satılıyor.

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir