06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Tether Kaç Lira Oldu?

Tether Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Küresel arenada hızla yoluna devam eden dijital paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. foreks uzmanlarına göre kripto paralar finans sektörünün geleceği. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether kaç dolar? foreks piyasasından en son haberler burada.

10:45 itibarıyla sanal paralar toplam 187.52 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.30'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz 24 saat içinde 39.94 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Tether en son fiyatlara göre 1 Dolar, yani 6.73 TL üstünden işlem görüyor. Bununla birlikte Tether geçtiğimiz hafta yüzde 0.13 değer farkı kaydetti.

Geçen Haftadan Beri Paxos Standard Kaybettirmeye Devam Ediyor

Son bir hafta boyunca en çok kazandıran sanal paralar Loopring, Bitcoin ve DigixDAO olurken, son bir gün içinde tabloda değişiklikler söz konusu. v.systems, Nervos Network ve Enjin Coin geçtiğimiz 24 saat boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar oldu. öte yandan geçen bir haftada Paxos Standard, Binance USD ve Tether hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Blockstack, Dash ve Lisk alarm vermeye başladı. Toplam piyasa hacmi 187.52 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.95.

Bitcoin

Fiyatı: 6791.58 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 33.13 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 143.45 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 11.79 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.18 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.79 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir