27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Tether Kaç dolar Oldu?

Tether Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Para sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen dijital para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para piyasası bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. son rakamlara bakıldığında son 24 saat içinde 116.87 Milyar dolar tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.

Tether an itibarıyla 1 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor. Tether son bir saat içinde yüzde 0.32 değer farkı yaşadı.

Siacoin Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını En Çok Güldüren Sanal Para Birimi

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında dün itibarıyla Streamr DATAcoin, Nano ve Digitex Futures umut verici görünüyor. diğer taraftan Seele, Horizen ve OKB ise aynı süre içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 6731.66 Dolar, Ethereum 141.28 Amerikan Doları, Ripple 0.18 dolar ve Bitcoin Cash 235.70 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir