01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Tether Kaç Dolar?

Tether Kaç Dolar?

Ekonomi

Foreks sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı dijital para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazılarına göre sanal para dünyası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Tether fiyatları yükselir mi? Tether kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

08:24 itibari ile sanal paralar toplam 182.77 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 67.07'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Tether güncellenen en son verilere göre 1.01 dolar civarından işlem görüyor. Ayrıca Tether son bir saat içinde yüzde 0.85 değer farkı kaydetti.

Yap Stone Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında geçtiğimiz yirmidört saat içinde Bytecoin, XRP ve Enjin Coin umut verici görünüyor. buna karşılık Nervos Network, Qtum ve HyperCash ise aynı süre içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
BTC en son fiyatlara göre 6702.32 Amerikan Doları (43052.33 lira) dolaylarında. Bitcoin geçen hafta yüzde 7.35 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 887.62 TL civarında alınıp satılıyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 0.34 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.17 Amerikan Doları yani 1.11 lira üzerinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir