27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Tether Fiyatı

Tether Fiyatı

Ekonomi

Foreks dünyasının yükselen trendi kripto para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Tether düşer mi? Tether kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

En son alınan veriler ışığında dünden şu ana kadar 114.44 Milyar dolar tutarında sanal para el değiştirdi.. Toplamda 192.82 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.48'si bitcoinden geliyor.

10:45 itibarıyla 6.68 lira seviyesinden talep gören Tether 6.13 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 0.99 Amerikan Doları üstünden alınıp satılıyor. Ayrıca Tether son bir gün içinde yüzde 0.78 değer farkı kaydetti.

Usd Coin Bir Haftadır Alarm Zilleri Çalıyor

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında bir günlük zaman diliminde Stellar, TRON ve Cosmos umut verici görünüyor. bununla birlikte Enjin Coin, Kyber Network ve Horizen ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 79.17 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Fiyatı: 7001.88 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 35.39 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 148.77 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 13.45 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.18 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.90 Milyar Dolar

Sanal para birimleri finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir