28
Prş, Eki
26 Yeni Haber

Tether Fiyatı

Tether Fiyatı

Ekonomi

Para dünyasının yükselen trendi kripto paralar yeni yatırımcılar buluyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı uzmanlara göre sanal para piyasası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

En son fiyatlara bakıldığında dün itibarıyla 120.45 Milyar dolar tutarında kripto para el değiştirdi.. Toplamda 180.19 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.34'si bitcoinden geliyor.

Tether 13:17 itibarıyla 6.59 TL. Amerikan Doları olarak da 1 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 4.65 Milyar Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Ayrıca Tether son bir saat içinde yüzde 0.00 değer farkı yaşadı.

Multi-collateral Daı Bir Haftadır Kaybettiriyor

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimi oldu. buna karşılık son 3 ay içinde en fazla kaybettiren para birimi de Bitcoin oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Fiyatı: 6635.29 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 39.29 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 135.96 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 12.13 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.16 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2 Milyar Dolar

Dijital paralar heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir