30
Pzt, Kas
20 Yeni Haber

Tether Düşüyor Mu?

Tether Düşüyor Mu?

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte finans sektörünün en hararetli konularından biri olan dijital para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazı uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital paralar yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. Peki Tether yükselir mi? Tether ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Toplamda 258.17 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece dün itibarıyla 113.98 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

16:11 itibarıyla 6.97 Türk lirası seviyesinden talep gören Tether 8.81 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 1 dolar üstünden alınıp satılıyor. Tether son bir saat içinde yüzde 0.04 değer farkı kaydetti.

Nexo Dünden Beri Kazandırdı

USD Coin, aelf ve Paxos Standard son bir hafta boyunca indi. buna karşılık Maker, Kyber Network ve Ravencoin geçen bir haftada yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimleri. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 173.53 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 36.84 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 9436.87 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?
Piyasa Değeri: 24.37 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 14.09 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 219.29 Dolar

Sanal para piyasası foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir