01
Çrş, Ara
28 Yeni Haber

Tether Canlı Fiyatlar

Tether Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Uluslar arası piyasada büyük bir rağbet gören dijital paralar her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten sanal para piyasası bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Dünden şu ana kadar dijital para birimleri 133.79 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere bakıldığında piyasanın hacmi 216.71 Milyar dolara ulaştı.

Tether an itibarıyla 1.01 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor. Ayrıca Tether son bir saat içinde yüzde 0.02 değer farkı kaydetti.

Omisego Dün İtibarıyla Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Sanal Para

Geçtiğimiz hafta en fazla yükselen sanal paralar Status, Monero ve Basic Attention Token olurken, bir günlük zaman diliminde tabloda değişiklikler söz konusu. 0x, Unibright ve Lisk son bir gün içinde yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar oldu. öte yandan son bir hafta boyunca Binance USD, Tether ve TrueUSD hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise OmiseGO, DigixDAO ve Huobi Token alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

en son fiyatlara göre 7706.38 dolar düzeyinden işlem gören bitcoin son 24 saat boyunca 36.19 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. BTC güncel piyasa değeri 141.40 Milyar Amerikan Doları dolaylarında.
ethereum ise güncel verilere bakıldığında 193.53 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum geçtiğimiz 24 saat içinde 18.77 Milyar dolar el değiştirdi..
Ripple 0.20 üstünden işlem görüyor.

Sanal para piyasası sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir