06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Stellar Yükseliyor Mu?

Stellar Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para birimleri hiç uyumuyor. bazılarına göre kripto para birimleri zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Stellar fiyatları yükselir mi? Stellar kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para dünyası geçtiğimiz 24 saat boyunca 353.11 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son alınan veriler ışığında piyasanın toplam büyüklüğü 2438.63 Milyar dolara ulaştı.

Stellar an itibarıyla 0.34 dolar üstünden alınıp satılıyor. Ayrıca Stellar dünden şu ana kadar yüzde 6.21 değer farkı kaydetti.

Trueusd Bir Haftadır Kadar Geriledi

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. TrueUSD, USD Coin ve Algorand geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan KuCoin Token, Cosmos ve Chainlink son bir hafta içinde en fazla değer kazanan kripto para birimleri oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

canlı verilere göre bitcoin 58945.12 Amerikan Doları. bitcoin geçen bir haftada yüzde 9.47 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 38256.09 TL civarından işlem görüyor. Ethereum geçen hafta yüzde 3.49 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç lira oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

Ripple an itibarıyla 1.04 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Sanal para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir