19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Stellar Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Stellar Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Ekonomi

Foreks sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen kripto para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazılarına göre sanal para piyasası para sektörünün geleceği. Peki Stellar düşer mi? Stellar ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Geçtiğimiz 24 saat içinde dijital para piyasası 129.61 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel rakamlara bakıldığında piyasanın hacmi 195.33 Milyar dolara ulaştı.

Stellar an itibarıyla 0.05 dolar düzeyinden talep görüyor. Bununla birlikte Stellar geçen bir haftada yüzde 5.14 değer farkını gördü.

Tezos Son Yimidört Saat İçinde İndi

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Ethereum Classic, VeChain ve Qtum geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. öbür taraftan Ethereum, THETA ve Quant geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren dijital para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

güncel verilere bakıldığında Bitcoin 6894.63 Amerikan Doları. bitcoin son bir hafta boyunca yüzde 0.00 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 1215.96 Türk lirası üzerinden alınıp satılıyor. Ethereum geçen haftadan beri yüzde 8.82 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

Ripple - XRP an itibarıyla 0.19 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir